Women Enterpreneurs Fintech dasturiga ro‘yxatdan o‘tish
O‘zbekiston Moliyaviy texnologiyalar assotsiatsiyasi USAID tashkilotining tadbirkorlik va biznes-muhitni rivojlantirish bo‘yicha loyihasi ko‘magida WE (Women Entrepreneurs) FinTech bepul amaliy ta’lim dasturini ishga tushirmoqda. U O‘zbekiston, Qozog‘iston va Tojikistonda 2023-yil 1-maydan 1-sentabrgacha o‘tkaziladi.
Bepul ta’lim dasturi elektron tijorat, yangi sotish kanallari yordamida KO‘Bni yaratish va rivojlantirish bo‘yicha amaliy ta’limni taklif qiladi. Assotsiatsiya ekspertlari va hamkorlari tadbirkorlar va o‘z biznesini ochishni rejalashtirayotgan ayollarni savdo maydonlaridan o‘z mahsulotlarini ilgari surish uchun foydalanishni o‘rgatishga yordam beradi.

Регистрация на программу Women Enterpreneurs Fintech
Финтех Ассоциация Узбекистана при поддержке проекта USAID по развитию предпринимательства и бизнес-среды запускают бесплатную практическую программу обучения WE ( Women Entrepreneurs) FinTech , которая пройдет с 1 мая по 1 сентября 2023 в Узбекистане, Казахстане и Таджикистане.
Бесплатная программа обучения предлагает практическое обучение по электронной коммерции, созданию и развитию МСБ при помощи новых каналов сбыта. Эксперты и партнеры ассоциации помогут научить предпринимательниц и женщин, планирующих открыть свой бизнес , использовать торговые площадки для продвижения своего продукта.